Strona główna » Wysyłka i dostawa

Wysyłka i dostawa

Po zaksięgowania wpłaty, przygotowanie paczki oraz dostawa zajmują łącznie od 2 do 4 dni roboczych.


 
 


Drodzy klienci, 
Wasze zdrowie jest dla nas priorytetem.
 
W trosce o zdrowie naszych klientów, podejmujemy wszelkie niezbędna działania, aby w czasie pandemii sprostać podwyższonym wymaganiom ochrony zdrowia.
 
Zgodnie z zaleceniami systematycznie dezynfekujemy wszelkie powierzchnie magazynowe, nasi pracownicy przestrzegają wszystkich wymogów dotyczących higieny i ochrony zdrowia.
 
Informujemy, że pracujemy bez zmian - przyjmujemy zamówienia i dostarczamy je według planu. Każdorazowe odbieranie przesyłek z Paczkomatu poprzez zdalne otwarcie skrytki w aplikacji InPost Mobile.

To prosty i szybki sposób, który pozwala odbierać przesyłki bezdotykowo i bezpiecznie. Aplikację zalecamy zainstalować przed wizytą w Paczkomacie.
Do odbioru przesyłki rekomendujemy użyć funkcji "Otwórz skrytkę zdalnie"
Aplikację należy pobierać tylko z oficjalnych sklepów:

Opcjonalnie – odbieranie przesyłek przy pomocy kodu QR, dostępnego w aplikacji mobilnej lub otrzymanego w wiadomości e-mail lub/i SMS.
Obecnie skrytka otworzy się automatycznie po zbliżeniu kodu do czytnika. Swój kod QR możesz również udostępnić znajomemu, jeśli nie możesz odebrać paczki samodzielnie.


Bezpieczeństwo innych, zależy od nas samych. W związku z obecną sytuacją, rekomendujemy również używanie rękawiczek ochronnych, zwłaszcza w sytuacji, kiedy zdalne otwarcie skrytki lub odczyt kodu QR są niemożliwe lub niedostępne.
 

Przejdź do strony głównej
NewsletterChcesz otrzymywać kody rabatowe oraz informację o promocjach?
Podaj nam swój e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail